Опалювальні та не опалювальні склади, специфіка роботи.

Невід’ємною частиною практично кожного підприємства є склади. Саме завдяки їм здійснюється збереження готової продукції, обладнання та сировини для виготовлення. Облаштування складу залежить в першу чергу від виду товару, що зберігатиметься. В залежності від температурного режиму потрібного для якісного та довготривалого зберігання, обирається оптимальний мікроклімат приміщень.

Неопалювальні складські приміщення на жаль переважають у наших виробничих реаліях. Це дозволяє значно зекономити кошти на потрібному обладнанні та електроенергії. Та в прохолодні зимові місяці постає питання з підтримки температурного режиму, що якнайкраще підходить товару та забезпечить нормальну роботу працівників. Також значних втрат тепла зазнає об’єкт під час постійного відкривання/закривання дверей або воріт для безперешкодного доступу техніки та персоналу.

Проблема теплоізоляції у проходах складу

Отвори складського приміщення, будь то ворота чи двері, більшу частину часу перебувають у відкритому положенні. Адже це значно спрощує робочі процеси та позбавляє необхідності постійно відчиняти їх для проїзду автотранспорту чи проходу робітників. Та така тенденція дуже пагубно впливає на мікроклімат підприємства, який зазнає постійної втрати теплого повітря за рахунок надходження холодних повітряних мас у приміщення.

Переваги встановлення завіс ПВХ у складських переміщеннях.

Завдання, які вирішує просте встановлення смугових завіс:

  • Зниження тепловитрат, підтримка оптимальних температурних показників;
  • Збереження якості товару, від постійних перепадів температури;
  • Заощадження коштів на опалення приміщення;
  • Ізоляція від протягів;
  • Створення комфортних умов роботи.

Смугові завіси мають ряд характеристик, що позитивно вплинуть на роботу складу. Завдяки своїм робочим функціям вона стане незамінним обладнанням для будь-якого складу:

  1. Оптимальний ступінь теплоізоляції, відіграє роль бар’єру.
  2. Матеріал штор прозорій, що забезпечує доступ світла та тепла у приміщення. Також завдяки прозорості конструкції не закривається огляд території, що дозволяє безпечно користуватися проходом.
  3. Еластична та гнучка поверхня дозволяє без перешкод проходити крізь завіси, як людині так і техніці.
  4. Легкість експлуатації та встановлення. Штори ПВХ не потребують особливого догляду, а їх монтаж та заміна стрічок виконуються дуже швидко та просто.
  5. Довготривалий період експлуатації та безпечні матеріали виготовлення. Завіси на схильні до грибків, загоряння та процесів гниття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *