ПВХ завіси для кафе, ресторанів та їдалень

Технологічні отвори супермаркету та їх експлуатація

Кожен торговий об’єкт мату ту чи іншу кількість технологічних приміщень та їх входів. Саме через такі отвори здійснюється доставка товарів, вхід персоналу та ін. Особливою увагою користуються складські приміщення, де завантажують та розвантажують продукцію супермаркету. Якщо брати до уваги великі складські зони, то вони перебувають у користуванні невеликий проміжок часу, адже переміщення товару не відбувається постійно. А от підсобні об’єкти використовуються персоналом магазинів постійно, оскільки поповнення ряду товарі на полицях виконують продавці по мірі необхідності.

Функції ПВХ штори в технологічному отворі супермаркету

Повсякденна експлуатація приміщень технологічного значення тягне за собою ряд проблем. Встановлення ПВХ штори допоможе вирішити більшість з них. Ось найбільш значимі завдання з якими смугові завіси чудово справляються:

  • Зберігають тепло, не дозволяють значно порушувати мікроклімат приміщення.
  • Ізолюють приміщення від зовнішніх чинників, таких як вуличний пил, бруд, смог, задимленість та шкідники. Але водночас не є перешкодою для вільного доступу персоналу та техніки торгового залу.
  • Ефективно захищає від протягу. Що дозволяє створити комфортні умови праці для персоналу та захистити товар від передчасного псування.

Переваги обладнання отворів ПВХ завісами:

  • Зменшення тепловитрат, без втрати прямого доступу до приміщень;
  • Економія електроенергії, що використовується на опалення площі;
  • Підтримка теплового режиму в технологічних зонах;
  • Мінімізація протягів, що в свою чергу покращує умови праці та зменшує ризики для здоров’я робітників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *